چشم انداز

کوآنتا در افق سال 1405 هجری شمسی، دقیق ترین و موثرترین پلتفرم در حوزه ارزشیابی و تامین سرمایه جمعی در کشور می باشد.

ماموریت

ماموریت ما حمایت ازکارآفرینان مستعد در تمامی مراحل رشد ایده یا کسب وکارشان می باشد. تیم ما با ارزشیابی صحیح، ابزارهای مناسب جهت تکمیل ایده کارآفرینانه جهت خلق یک کسب و کار جدید را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

کوآنتا کراد چیست؟

یک پلتفرم تامین سرمایه جمعی مشارکتی است که از تاریخ 1398/08/08 فعالیت خود را با هدف تامین سرمایه برای کسب و کارهای نوپا به صورت آنلاین آغاز کرده است.

تیم ما

امیر شعبانی

مدیرعامل و رییس هیات مدیره

محمدرضا زاهدی

نایب رییس هیات مدیره

شاهین علیخواه

عضو هیات مدیره

میخواهم یک کوآنتا باشم

برای کوآنتایی شدن به سه طریق ذیل می توانید اقدام کنید:

1. به عنوان همکار جهت استخدام کافی است نسبت به ارسال رزومه خود به جیمیل mirasshabani@gmail.com اقدام نمایید تا پس از بررسی رزومه و براساس نیاز شرکت با شما تماس گرفته شود.

2. به عنوان مجری پروژه شما می توانید ایده های خود را در سکوی کوآنتا ثبت نمایید تا پس از بررسی کارشناسی و دریافت مجوز از فرابورس نسبت به تامین مالی جمعی آن اقدام کنیم.

3. به عنوان حامی پروژه شما می توانید به عنوان سرمایه گذار با بررسی پروژه های انتشار یافته در سکوی کوآنتا نسبت به سرمایه گذاری در این پروژه ها اقدام نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید."

همه چیز درباره کوآنتا

 1. کوآنتا

یک پلتفرم تامین سرمایه جمعی مشارکتی است که از تاریخ 1398/08/08 فعالیت خود را با هدف تامین سرمایه برای کسب و کارهای نوپا به صورت آنلاین آغاز کرده است.

 1. چشم انداز

کوآنتا در افق سال 1405 هجری شمسی، دقیق ترین و موثرترین پلتفرم در حوزه ارزشیابی و تامین سرمایه جمعی در کشور می باشد.

 1. ماموریت

ماموریت ما حمایت ازکارآفرینان مستعد در تمامی مراحل رشد ایده یا کسب و کارشان می باشد. تیم ما با ارزشیابی صحیح، ابزارهای مناسب جهت تکمیل ایده کارآفرینانه جهت خلق یک کسب و کار جدید را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ویژگی های کوآنتا

 • تعریف آسان کمپین: می‌توانید خیلی سریع و راحت کمپین خود را تعریف کرده و صفحه‌ای اختصاصی برای معرفی آن کمپین در اختیار داشته باشید. صفحه کمپین شما شامل اطلاعاتی مانند محل کمپین، تاریخ کمپین، برگزارکنندگان کمپین، انواع حمایت ها و گزارشات عملکردی می باشد.
 • جذب سریع مخاطب:کوآنتا با شما کمک می کند تا از طریق شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی کمپین خود و جذب حامی استفاده کنید.
 • ارزشگذاری مناسبت طرح ها: کلیه طرح ها توسط کارشناسان متخصص و براساس متدهای روز ارزشیابی طرح ها ارزشگذاری می گردند.
 • ارائه گزارش لحظه ای از کمپین: با کوآنتا شما می‌توانید در هر لحظه ببینید چند نفر در کمپین شما ثبت‌نام کرده اند و چه مبلغی به کمپین شما کمک نموده اند، به این‌ترتیب می‌توانید مدیریت بهتری روی کمپین تان داشته باشید.

ارائه گزارش عملکرد به حامیان: حامیان می توانند در هر لحظه کلیه اتفاقات و موفقیت های کمپین را رصد نمایند.

مزیت رقابتی کوآنتا

 • تیم کاری متخصص جهت ارزشگذاری، راه اندازی، توسعه آموزش و مشاوره کسب و کارهای نوپا
 • ارائه طرح های سرمایه گذاری متناسب با نیاز، دغدغه های جامعه و به تفکیک ریسک سرمایه گذاری و میزان نقد شوندگی
 • ممیزی سیستمی و حضوری به منظور صحه گذاری بر تحقق اهداف طرح های انتشار یافته
 • ایجاد ارز دیجیتال کوآنتاکوین با امکان جذب مشارکت خارجی و دسترسی به بازارهای بین المللی
 • امکان حمایت از کسب و کارهای حقیقی در ابعاد خرد
 1. پروژه ها
 • تامین سرمایه تولید 200 عدد دستگاه کنترل کننده مکان صحیح Nasogastric Tube به شماره ثبت اختراع 85850 به مبلغ یک میلیارد ریال
 • تامین سرمایه استارتاپ حمل و نقل بین جاده ای کوبار (شرکت دیدوبار ایرانیان) به مبلغ ده میلیارد ریال
 • تامین سرمایه راه اندازی کارخانه تولید میکروکپسول مصرفی در صنایع کاغذ های کاربن لس (شرکت آلی سازان هورتاش)به مبلغ سی میلیارد ریال